مقالات

مجسمه فلزی

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار مجموعه تیک متال مجسمه های فلزی میباشد که مجموعه‌ی بسیار گسترده‌ تری از این مجسمه ها را سایت ما مشاهده میکنید.

مجسمه ها در تمام اعصار زندگی انسانها نماد زیبایی بوده اند .اما با پیشرفت دانش و تکنولوژی مجسمه سازی با فلز هم شکل مدرنی را به خود گرفته ای است .

ساختن مجسمه با فلز فعالیت تازه ای نیست ،انسانها از هزاران سال پیش به ساختن مجسمه با فلز علاقمند بودند .

بیشتر بخوانیم : رگال فلزی

از پسامدهای زندگی صنعتی ،ضایعات فلزی میباشد که مجسمه سازان به این قطعات مرده روحی دوباره میبخشند که همین امر سبب گسترش کاربرد فلزها در طراحی و ساخت و ساز مجسمه های فلزی شده است .

تنوع انتخاب برای مواد اولیه در مجسمه سازی مدرن بسیار زیاد است.

 استفاده از مجسمه های فلزی از گذشته تا کنون بسیار مورد توجه بوده است .

ساختن مجسمه های فلزی به این صورت است که در ابتدای کار طرح اولیه به وسیله نرم افزارهای سه بعدی ،تهیه و سپس قالبگیری میشوند و در مرحله بعدی نوبت به دستگاه لیزر که ورقهای آهن توسط این دستگاه برش میخورد و نهاینا کنار هم قرار مگیرند و فرم دلخواه شکل به وجود میاد .

برای طراحی مجسمه ی حیوانات مانند سگ و گاو و … این روش دشوارتر میباشد .

مجسمه ها را میتوان از نظر مصالح به مجسمه های فلزی، سفالی، چوبی ،شیشه ای، پلاستیکی و گچی تقسیم کرد .

در بین این مجسمه ها بهترین نوع مجسمه ،مجسمه فلزی میباشد ،چون این مجسمه ها به وسیله گرما فرم و شکل داده میشوند به همین دلیل این مجسمه ها بسیار مقاوم هستند .

فلز به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد در طراحی و دیزاین مورد استفاده قرار میگیرد و جلوه زیبایی به محیط اطراف میبخشد و طرفداران زیادی نیز دارد .

از مهمترین فواید استفاده از مجسمه های فلزی نگهداری طولانی مدت انهاست مقاومت بی نظیر در برابرخوردگی شیمیایی درشرایط مختل دارد.

گروه صنعتی تیک متال برترین تولید کننده مصنوعات فلزی با کیفیت و کاملا استاندارد، با بهره گیری از برترین امکانات روز میباشد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *