مقالات

پارتیشن فلزی

پارتیشن فلزی

پارتیشن های فلزی هم از لحاظ جنس و هم از نظر طرح دارای تنوع بسیار بالایی هستند .

معروفترین و محبوب ترین پارتیشن ها از نظر جنس ، پارتنیشن های فلزی هستند . چون هم از استحکام بالایی برخوردار هستند و از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه میباشند .

نصب پارتیشن فلزی

نصب پارتیشن های فلزی در مقایسه با سایر پارتیشن بسیار راحت و ساده است و در زمان کمتر و با صرف هزینه کمتر نصب میشوند .

بیشتر بخوانیم : رگال فلزی

در واقع اکثر مدل های این دیوارهای جدا کننده نوعی پارتیشن متحرک هستند که انعطاف بسیاربالایی در دیزاین به شما خواهند داد برای مثال پارتیشن ادارای فلزی از بهترین مدل پارتیشن ها محسوب میشوند که برای جداسازی محیط کاری و همچنین خانه نیز میتوان استفاده کرد که هم در وقت و هم هزینه صرفه جویی چشمگیری میکند .

از ویژگی های این محصول میتوان به مقاومت آن در برابر رطوبت ، آتش و سر و صدا … اشاره کرد و همچنین همچنین فلز به دلیل خاصیت فیزیکی که دارد ، مقاومت بالایی دارد و در برابر فشار و ضربه استحکام بالایی دارد و به همین دلیل معمولا از این پارتیشن در اماکن عمومی نظیر بیمارستان ها، راهرو های مدارس، ادارات دولتی، دادگاه ها و… مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه در بیشتر منازل ومحل کار مشاهده میکنید که از پارتیشن های فلزی استفاده کرده اند زیرا هم دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و میتوان اشکال زیبایی با آنها ایجاد کرد و هم مقاومت بالایی دارند.

مجموعه تیک متال تولید کننده انواع مصنوعات فلزی از جمله رگال فلزی، تابلو فلزی ومجسمه فلزی میباشد ؛ مجموعه تیک متال آماده ساخت و فروش انواع پارتیشن های فلزی اداری و منزل است که با بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخته میشود و با قیمت مناسب به فروش میرسد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *